AKCE - dveře 


820x312 nakupy ona dnes jaro 2018 EDIT

ONA Dnes v SAPELI
Dýhované dveře se slevou 15% a navíc možností prodloužené výšky bez příplatku.

Podrobné informace

Pořiďte si krásné přírodní dýhované dveře a zárubně, které vám budou dělat radost celý život. Nyní, díky slevové akci ONA Dnes, je získáte s 15% slevou a navíc s možností objednat si prodlouženou výšku 210 cm za cenu 197 cm (tedy bez příplatku).
Vybírejte z téměř 40 různých dekorů dýhy, ve více jak 80 prodejnách.
Akce platí pro konečné spotřebitele a v množství odpovídajícímu běžné domácnosti. Nelze kombinovat s dalšími slevami.
Akce se nevztahuje na nákup bezpečnostní dveří v dýze v kombinaci s kovovou zárubní či na celoskleněné dveře v kombinaci s dýhovanou zárubní. Podmínkou uplatnění slevy je nákup dýhovaného kompletu dveře + zárubeň.

 

V02 Sapglass 300x300

Skleněné dveře s gravírovaným motivem ZDARMA
Sleva 2 000,- Kč na gravírovaný motiv

Podrobné informace

Do skleněných dveří se prostě zamilujete na první pohled. Dodají vašemu interiéru světlo a lehkost a budou vás bavit každý den.
Hra světla a stínů, která se rozehraje díky kombinaci slunečních paprsků a vybraného motivu je totiž okouzlující a pokaždé jiná.
A právě nyní pro vás máme skvělou nabídku - GRAVÍROVANÝ MOTIV ZDARMA.
U jednoduchého motivu (vybírat můžete z 18 vzorů) neplatíte nyní za dekorování ani korunu.U složitých gravírovaných motivů (8 vzorů), příp. u oboustranného gravírovaného motivu (2 vzory) vám dáme SLEVU 2 000,- Kč bez DPH.
Přehled motivů najdete ZDE.
Pokud si tedy právě vybíráte nové dveře do celého bytu či domu, pak jistě neváhejte a miniálně jedny objednejte skleněné. Jsou totiž opravdu krásné a nyní za výhodnou cenu.
Celoskleněné dveře SAPGLASS nabízíme v základním rozměru 80 x 197 cm bez dekoru již od 6 262,- Kč bez DPH. V tuto chvíli za tu stejnou cenu budete mít skleněné dveře vč. jednoduchého gravírovaného vzoru.
Vybírat můžete z široké nabídky vzorů i skel.

 

 

                                                     480x300 SAPELI nova eko bila CZ k

 

Bílé interiérové dveře
s 16% SLEVOU

Bílé interiérové dveře EKO
s 16% SLEVOU
Dveře v barvě BÍLÁ EKO již od 3 090,- Kč a navíc nyní se slevou 16% a možnosti výšky 210 cm bez příplatku.

Podrobné informace

Pokud si stále neumíte vybrat v široké nabídce dekorů, pak věřte, že rozhodně neuděláte chybu, zvolíte-li BÍLOU BARVU. Bílá barva je univerzální, projasňuje interiér a skvěle se k ní hodí jakékoliv další interiérové prvky.
SAPELI letos uvádí na trh dveře v ekologické a ekonomické bílé barvě EKO, která je na dveře nanášena na speciální lince, kde se na dveře postupně aplikuje 6 vrstev ekologicky šetrné barvy a UV Laku. K této variantě dveří jsou pak k dispozici zárubně a rámečky v povrchu CPL bílá hladká, barevně perfektně sladěné s dveřmi.
Nové bílé dveře v barvě EKO nyní zakoupíte se slevou 16% a můžete je mít navíc ve výšce 210 cm BEZ PŘÍPLATKU.
Podmínkou akce není zakoupení kompletu dveře a zárubeň. Sleva se vztahuje pouze na dveře.
Tak neváhejte a ptejte se po nových bílých dveřích ještě dnes.

                                                     

                                                           300x300 SAPELI dyha bonusy CZ 2018

Dýhované dveře
s bonusy ZDARMA

Ušetřete až 3400,- při nákupu dýhovaných dveří a zárubně. Čím luxusnější dýha, tím hodnotnější dárek pro vás.

Podrobné informace

Každé dýhované dveře jsou originál, který vytvorřla příroda. A ta je tím nejlepším designérem. Aby byly vaše nové dýhované dveře ale opravdu dokonalé, nabízíme vám k nim nyní designová rešení ZDARMA - bezfalcové provedení, magnetický zámek ci zárubeň Obtus za cenu zárubně Normal. Záleží jen na tom, jakou dýhu si vyberete.

Standard dýhy = Bezfalcové provedení ZDARMA (ušetříte 1700,- Kč bez DPH).

Komfort dýhy = Bezfalcové provedení + magnetický zámek ZDARMA (ušetříte 1700 + 500 = 2 200,- Kč bez DPH)

Premium a exkluzivní dýhy = Bezfalcové provedení + magnetický zámek ZDARMA + zárubeň Obtus za cenu zárubně Normal (ušetříte 1700 + 500 + 1200 * = až 3400,-* Kč bez DPH)

*Cena je daná rozdílem cen zárubně Normal a Obtus v dané dýze a závisí na rozměru a tloušťce zárubně. Ceny platí dle platných ceníků.                                                        

                                                     

 

                                                   951700568 SAPELI web bannery dyhove dvere 250x250 Sklik

 

Interiérové dýhované dveře s bezfalcovými panty ZDARMA
K dýhovaným interiérovým dveřím od nás dostanete bezfalcové panty v hodnotě 1700,- Kč ZDARMA

Podrobné informace

Toužíte po moderním a trendy domově? Pak byste si rozhodně měli pořídit moderní interiérové dveře SAPELI v bezfalcovém provedení, které vám budou dělat radost i za desítky let. Bezfalcové dveře jsou charakteristické hladkým napojením na zárubeň, do které zcela zapadnou a splynou s ní v jedné rovině. Krásně je doplňuje zárubeň Obtus, která svým kolmým napojením nadpraží a ostění a vytváří harmonický soulad všech linií dveří a zárubně.
Dýhované dveře v sobě spojují originální vzhled, kouzlo a vůni přírody, jsou příjemné na dotek, zároveň vysoce odolné a snadno se udržují.
Co více si přát?

Akce platí pouze při zakoupení kompletu dveře a zárubeň v dýhovaném povrchu. Vybírat můžete z široké nabídky našich dýh. Cena 2 ks závěsů ESPRIT PREMIUM v hodnotě 1700,- Kč bez DPH vám bude automaticky odečtena. Pokud se rozhodnete pro závěsy SAPTEC 340, dostanete od nás 1 ks v ceně 950,- Kč bez DPH zdarma.
Akce se nevztahuje na kategorii Praktik.

 

                                                             951700568 SAPELI web bannery prodlouzene dvere 250x250 Sklik

 

Vyšší dveře
bez příplatku

Mini už nefrčí! Letí prodloužené linie. Máme pro vás prodloužené dveře o výšce 210 cm za cenu standardních 197 cm.

Podrobné informace

Nedržte se při zemi a dopřejte si komfort v podobě vyšších dveří. V zahraničí si již prodloužené dveře našly svoje místo mezi architekty a my pevně věříme, že i u nás, v ČR se ze dveří 210 cm stane standard,  který se pevně usídlí v našich domácnostech a za dalších 25 let budou dveře nižší než 210 cm kuriozitou. Pro ty z vás, kterým by 210 cm nestačilo, máme v nabídce dveře až do výšky 272 cm. Využít můžete i širokou nabídku nadsvětlíků. 

Nyní od nás tedy dostanete zdarma 13 cm navíc při koupi kompletu dveře a zárubeň o výšce 210 cm. Tabulku s dalšími příplatky k jiným atypickým rozměrům najdete zde.

Akce se nevztahuje na cenovou kategorii Praktik a na komplety v povrchu SAPELIT!

 

 
BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE NOVÉ GENERACE
                                                    
Bezpečnostní dveře jsou vizitkou pro vaše návštěvy, ale také pro nezvané hosty. Jejich celkový vzhled dává lupičům signál, jak je vaše domácnost zabezpečená. Nové bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS budou věrným ochráncem celé vaší domácnosti. Zabezpečí nejen váš majetek, ale i vaše pohodlí. A navíc budou stejně krásné jako ostatní interiérové dveře ve vašem bytě.
Podrobné informace
Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS jsou novinkou na poli bezpečnostních dveří 3. bezpečnostní třídy. Jedná se o plné, otočné dvoupolodrážkové dveře s masivním smrkovým rámem a výplní z plné dřevotřísky.
- tloušťka dveří je 67 mm a váha 77 kg
- zvukotěsnost 43 dB, takže dokonale utlumí zvuky z chodby
- 3 plynule seřiditelné závěsy a 3 pasivní čepy, které tvoří zábranu proti vysazení
- 3 bodový hákový zámek se závorou, který je možné doplnit elektromechanickým pohonem
Dveře RC3 GOLIAS můžete mít čistě bezpečnostní nebo je doplnit o další speciální vlastnosti - protipožárnost EI/EW 30, kouřotěsnost, zvukotěsnost 43 dB, klima II/III.