Upozornění na možné posunutí termínů některých dodávek - zobrazit upozornění

Vzhledem k situaci s opožděnými dodávkami některých komponentů od našich dodavatelů, může dojít ve výrobě SAPELI u některých modelů a povrchů dveří k posunutí termínu dodávky našim prodejcům. Za vzniklou situaci se omlouváme a pracujeme na všech vašich zakázkách. Aktuálnější informace získáte u svého prodejce.

Třívrstvé dřevěné podlahy Bergland-Parkett

Exkluzivní podlahy od rakouské firmy Bergland Parkett se skládají ze tří stejných vrstev jednoho druhu dřeva v celkové tloušťce 15 mm. Díky inovační technologii zhotovuje Bergland Parkett třívrstvé podlahy z vysoce kvalitního tvrdého dřeva. To umožňuje snížit bobtnavost a sesychání až o 70% oproti masivnímu dřevu, a proto jsou tyto podlahy nejlepší pro podlahové vytápění - vodní i elektrické. Touto vrstvenou konstrukcí tvořenou ze stejného druhu dřeva se také dosáhne podstatně lepší zvukové izolace. Při výrobě se používají ekologické materiály, které jsou zcela bez škodlivých látek a rozpouštědel. Rozhodovat se můžete mezi dubem, dubem kouřovým, bukem, jasanem, jilmem, hrušní, javorem, břízou, olší, třešní a ořechem. Můžete vybírat z prkenných i parketových vzorů.

Komerční oblasti

Veřejná zařízení vyzařují obzvláště vysoký standard. Robustní 3-vrstvá konstrukce podlah Bergland Parkett zaručuje perfektní stabilitu i při extrémním zatížení. Kvalitním zušlechťováním povrchů se podlaha stává obzvláště odolnou. Díky 3-vrstvé konstrukci podlaha odpovídá klasifikaci Cfl-s1 velmi hořlavé a lehce čadivé. Toto jsou nejlepší předpoklady pro optimální použití v komerční a veřejné sféře. Dřevěná podlaha Bergland-Parkett - klasifikace Cfl S1

Ekologické podlahy

Firma Bergland Parkett získává suroviny z trvale obhospodařovaných místních lesů. Při výrobě se používají ekologické materiály, které jsou zcela bez škodlivých látek a rozpouštědel. Podlahy se vyrábí výhradně z vysoce kvalitního tvrdého dřeva a jsou testované předním německým ústavem pro mezinárodní výzkum. Vše dohromady tvoří záruku přirozeně ekologického bydlení, kdy se z podlahy budete těšit po mnoho let.

Povrchové úpravy

Perfektní povrchová úprava je předpokladem pro ochranu a vysokou životnost dřevěné podlahy. Povrchové úpravy Bergland Parkett poskytují dřevěným podlahám tu nejlepší ochranu. Tyto povrchové úpravy nejen zvýrazňují kresbu a vzhled dřeva, ale zajišťují i zdravé bydlení.

Olej s voskem
Olej s voskem dokonale zdůrazňuje kresbu dřeva. Barvy působí do jeho hloubky a podlahám tak dodávají jedinečný vzhled.

Zátěžový lak
Sedm vrstev tohoto zátěžového laku zaručuje mimořádně vysokou odolnost vůči poškrábání a oděru. Díky speciální technologii proniká lak až do hloubky dřeva, a tak vzniká trvale elastický povrch vhodný pro silné zatížení. Životnost Vaší podlahy se tím mnohonásobně prodlouží.

Podlahové topení

S výjimkou dubu přírodního jsou všechny třívrstvé podlahy Bergland Parkett vhodné na podlahové topení, za podmínek určených výrobcem. Speciální třívrstvá konstrukce zajišťuje lepší tepelnou vodivost.

Jsme jediný autorizovaný prodejce v Plzeňském kraji.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..