Laminátové podlahy Balterio
Autentické povrchové úpravy
Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodává podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.
Inovační zámkové systémy
 logo-xpress logo-clickxpress logo-drop-xpress

Inovační zámkové systémy zajišťují snadnou pokládku laminátových podlah Balterio. Rotační systém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha. U kolekce Stretto se systémem DropXpress® na krátké straně zapadnou lamely lehce do sebe. Díky nejnovějšímu zámkovému systému PressXpress® u kolekcí Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage stačí podlahové lamely přitlačit k sobě. Svorka uvnitř lamely zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Stačí pouze „zatlačit" lamelu na místo od začátku až do konce.
Různé rozměry podlahových lamel
lamely-delky
Více než 100 dekorů a barevných odstínů
Vybírejte z široké škály barevných odstínů laminátových podlah Balterio a zařiďte si interiér podle Vašich představ. Hřejivé přírodní barvy vnesou do Vašich pokojů příjemnou atmosféru. Světlé dekory prosvětlí Váš byt a vytvoří prostor, ve kterém se budete moct volně nadechnout.
V souladu s přírodou
Program udržitelného podnikání se nazývá „Přivítejte budoucnost" a obsahuje čtyři základní body: výroba, inovace, certifikace a společenství. Cílem tohoto programu je propojit ekologické, sociální a ekonomické zájmy tak, aby přinášely zisk. Proto se v rámci výrobního procesu snažíme snižovat nebo eliminovat odpady. Odpady recyklujeme a znovu využíváme. Kromě toho jsou laminátové podlahy Balterio certifikovány PEFC, což zaručuje ochranu našich lesů. Tento program zajišťuje, aby za každý pokácený strom byl zasazen nový. Laminátové podlahy Balterio jsou také nositelem ekoznačky Modrý anděl a A+, protože obsahují 10 krát méně formaldehydů, než uvádí požadovaná norma.
Laminátové podlahy Balterio a podlahové vytápění
Laminátové podlahy Balterio ve spojení s podlahovým vytápěním zajišťují maximální pohodlí. Díky kvalitním podlahovým podložkám nedochází k žádným tepelným ztrátám. Podlahové podložky zároveň tlumí kročejový hluk a nepropouští tranzitní zvuk k sousedům pod Vámi. Všechny podložky Balterio mají integrovanou zábranu proti vlhkosti, která nabízí nejlepší ochranu.
Jsme jediný autorizovaný prodejce v Plzeňském kraji.
 
 
Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..