Upozornění na možné posunutí termínů některých dodávek - zobrazit upozornění

Vzhledem k situaci s opožděnými dodávkami některých komponentů od našich dodavatelů, může dojít ve výrobě SAPELI u některých modelů a povrchů dveří k posunutí termínu dodávky našim prodejcům. Za vzniklou situaci se omlouváme a pracujeme na všech vašich zakázkách. Aktuálnější informace získáte u svého prodejce.

Diamond

Diamond

VINYLOVÁ PODLAHA DIAMOND BY FLOOR FOREVER JE EXTRÉMNĚ ODOLNÉ A STABILNÍ!

JE SKVĚKLOU VOLBOU DO ZIMNÍCH ZAHRAD, CHAT A CHALUP!

VINYLOVÁ PODLAHA DIAMOND BY FLOOR FOREVER SE DÍKY EXTRÉMNÍ ODOLNOSTI A STABILITĚ HODÍ TAM, KDE HROZÍ PRONIKÁNÍ VLHKOSTI. NAVÍC SE PYŠNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚPRAVOU.

Vinylová podlaha Diamond by Floor Forever je pro váš interiér poklad. Stejně jako diamant vyniká odolností a stabilitou a s časem neztrácí svou krásu.

Za výjimečnou stabilitou a odolností těchto vinylových podlah stojí především skutečnost, že nosné jádro SPC je s podílem minerálu a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinací těchto dvou výrobních postupů je dosaženo toho, že výsledný materiál je tužší a tvrdší, a tedy i extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. To je velká výhoda například pro sezónně využívané objekty, jako jsou například chaty a chalupy, kde lze očekávat kolísání teplot. Zároveň jsou vinylové podlahy s označením DIAMOND RIGID odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích zvířat. Pokládat je lze i na velké plochy až do 225 m2 bez přechodových lišt.

Vinylové dílce jsou navíc vybaveny speciální antibakteriální povrchovou úpravou. Navíc je nepoškrábou ani drápky domácího mazlíčka. Také z pohledu ekologie jsou tyto podlahy silné v základu. Jsou totiž naprosto bez ftalátů a 100% recyklovatelné!

Investujte do vinylové podlahy Diamond by Floor Forever, která se vám dlouhodobě vyplatí.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..