Upozornění na možné posunutí termínů některých dodávek - zobrazit upozornění

Vzhledem k situaci s opožděnými dodávkami některých komponentů od našich dodavatelů, může dojít ve výrobě SAPELI u některých modelů a povrchů dveří k posunutí termínu dodávky našim prodejcům. Za vzniklou situaci se omlouváme a pracujeme na všech vašich zakázkách. Aktuálnější informace získáte u svého prodejce.

Koberce

V kategorii Koberce jsou tyto kategorie:

Tato tradiční krytina dnes zažívá znovuobrození nejen v obytných místnostech , ale i v kancelářích. Koberce vytváří příjemný a útulný dojem a výrazně zlepšují akustické i tepelné vlastnosti interiéru. Mezi hlavní výhody bezesporu patří měkký a „teplý“ došlap, dobrá odolnost proti poškození a proti prošlapání. Jistou výhodou zejména v obchodních prostorech a kancelářích je také to, že koberec pobírá do sebe prach, který se pak tolik nevíří, jako by tomu bylo v případě hladkých podlah. Pokud je koberec často vysáván, pak obstojí i u alergiků.

Katalog zde

 

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..