3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA SAPELI CENTRA

Opět jsme se přesvědčili, že i to špatné může být pro něco dobré. Během současných omezení jsme neseděli s rukama v klíně, ale připravili jsme pro vás alternativní možnost návštěvy našeho SAPELI Centra prostřednictvím moderní 3D technologie.

Nyní nás můžete navštívit třeba z pohodlí svého domova a procházet se mezi vystavenými modely dveří a zárubní, které uvidíte téměř jako ve skutečnosti. S každým modelem, který vás zaujme, se můžete seznámit blíže včetně technických detailů. V pracovní době je vám samozřejmě k dispozici i personál prodejny pro případné doplnění.

Věříme, že 3D virtuální prohlídka je velice praktická věc i do časů, kdy omezení skončí a život se vrátí do normálních kolejí. Velice detailně vám představí náš sortiment způsobem, jaký nedokáže jakákoli fotografie na webu nebo v katalogu. A až si k nám uděláte cestu, můžete jít najisto hned napoprvé.

Naše virtuální prodejna je otevřena 24 hodin denně, 365 dnů v roce. I právě teď. Přesvědčte se a vstupte do prodejny, kterou máte nejblíže:

SAPELI CENTRUM PLZEŇ
SAPELI CENTRUM KARLOVY VARY