Třívrstvé dřevěné podlahy Inspiration Wood

 TŘÍVRSTVÁ DŘEVĚNÁ PODLAHA INSPIRATION WOOD DO BYTŮ I KOMERČNÍCH PROSTOR SNESE VYŠŠÍ ZÁTĚŽ.

DOSTUPNÁ V PŘÍRODNÍM I BAREVNÉM PROVEDENÍ!
TŘÍVRSTVÁ DŘEVĚNÁ PODLAHA INSPIRATION WOOD JE STYLOVÁ PODLAHA, KTERÁ SE HODÍ DO DOMÁCNOSTI, ALE TŘEBA I DO DIVADLA. KVALITNÍ PODLAHA JE OŠETŘENÁ SPECIÁLNÍMI OLEJI A SNESE DÍKY TOMU VYŠŠÍ ZÁTĚŽ.
Tyto dřevěné podlahy jsou odrazem skutečné přírody. V nabídce najdete dubové podlahy ve třech variantách třídění. Nejrustikálnějším a nejbarevnějším je Dub Provence (Rustik), který dokonale vykresluje přírodní krásu dřeva. Méně sukatější a barevnější je Dub Natural (Natur/Rustik). Pokud dáváte přednost modernějším interiérům, pak je pro vás Dub Exklusiv (Eleganz). Všechny varianty jsou dostupné v přírodním provedení, nebo v široké nabídce barevných povrchových úprav Colour. Novinkou v nabídce je nejsukatější a nejbarevnější Dub Rustik LIFE, který upoutá pozornost svým přírodní vzhledem a unikátností kresby.
 
 
Jsme jediný autorizovaný prodejce v Plzeňském kraji.
 
 
Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..