Dřevěné třívrstvé podlahy

logo-bergland-parkett-main

Třívrstvé dřevěné podlahy – Bergland Parkett (Rakousko)

  • svou vysokou kvalitou uspokojí nejnáročnější zákazníky

  • při výrobě jsou užívány pouze ekologické prostředky

  • konstrukce je tvořena ze tří vrstev kvalitního tvrdého dřeva

  • pro výrobky jsou především užívány evropské dřeviny

  • montáž – celoplošné lepení na pevný podklad nebo systém plovoucí podlahy

     

hoco

HOCO dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy

Stejně jako dvouvrstvé parkety, tak i třívrstvé dřevěné podlahy HOCO se vyznačují jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. To je jen několik vyjmenovaných vlastností těchto podlah. Sortiment zahrnuje celé spektrum od jednoduchých moderních podlah k tradičním a kvalitním podlahovým prknům.

O podlahách HOCO

Klasické lepené spojení typu pero-drážka je téměř u všech třívrstvých dřevěných podlah zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení zlepší kročejovou hlučnost v prostorách vašeho bydlení. Pokud preferujete spíše plovoucí podlahu, je to také bezproblémové. Díky slepení jednotlivých dílců podlahy speciálním bílým lepidlem jsou spoje naprosto jistě a bezpečně uzavřené.

K ošetřování povrchů používáme pouze biologické, nezávadné, okysličené vytvrzovací oleje, které nezmění přírodní strukturu a kresbu dřeva.
Dřevo je přírodní materiál a jako takový je úžasný díky svým růstovým vlastnostem. Kombinace barevných variací, suků a struktury dává vzniknout jedinečnému produktu. Každá podlaha je originál.

Najděte svůj ojedinělý životní styl a propojte jej s individuální přírodní dřevěnou podlahou HOCO.

 

logo-timbertop-jpg

TIMBER TOP třívrstvé podlahy

Dřevěné třívrstvé podlahy Timber Top nabízíme ve třech kolekcích v rozměrech 14,5mm x190mm x 1820mm; 14,5mm x 145mm x mix délek, max 1820 mm (Ořech Natur) a 14,5 x 145 x 1820 mm (Merbau).

Nadčasovou eleganci tradiční podlahy ze dřeva připomene 1–pásový vzor (selské prkno) s dekory Dub Rustik kartáčovaný, Dub Prima, Ořech Natur, Dub Prima bělený, Dub Prima kouřový, Dub Antik Carpathians, Dub kouřový Bronze Grain a Merbau. Vzhled tradičních parket připomíná 3–pásový parketový vzor v dekorech Ořech, Dub Prima, Hevea Prima, Merbau, Doussie a Teak. Nápadný a moderní design má kolekce (Fineline (Vertical Grain) jsou dekory Merbau, Koktejl, Hevea, Kouřový dub a Dub.

 

 Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..