Terasy WPC a dřevěné masivní terasy

Terasy WPC

Terasy WPC jsou novým stavebním materiálem, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a PVC - přírodní vzhled, vysokou trvanlivost a minimální nároky na údržbu. Terasy WPC jsou odolné vůči vodě, hnilobě, parazitům a slunci, a proti jsou ideální do všech exteriérových realizací, jako jsou např. terasy, zahrady, balkony u bazénů, atd. Díky své 100% recyklovatelnosti jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich montáž je rychlá a jednoduchá. V nabídce najdete veškeré potřebné příslušenství.

Masivní dřevěné terasy

Masivní dřevěné terasy z vybraných dřevin jsou příjemné a teplé na dotek. Mají široké uplatnění a dají se položit na střechy, garáže, balkony nebo kolem bazénů. V naší nabídce najdete douglasku, modřín sibiřský, borovici lesní nebo tepelně upravenou Thermo Borovici. V nabídce najdete veškeré potřebné příslušenství.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..