Laminátové podlahy 

 

V naší nabídce naleznete laminátové podlahy nejvyšší kvality, které splňují nejpřísnější nároky. Byly prověřeny již tisíci náročných zákazníků s nejrůznějšími požadavky. Laminátové podlahy a jejich jednoduchý způsob pokládky je ideální volbou pro všechny zákazníky, kteří hledají levné, ale odolné a dlouhodobé řešení podlahové krytiny s designem velmi přesvědčivě imitujícím dřevo.

Na laminátové podlahy Floor Forever Laminate poskytujeme záruku až 20 let. Podlahy jsou k dostání již dnes skladem. Vyberte si jednoho z 300 prodejců v ČR a již dnes si domu odvezte laminátovou podlahu dle vašich představ a přání. Laminátové podlahy patří díky své nízké ceně mezi nejčastěji používané podlahy v rodinných domech a bytech. Je to zejména díky jejich rychlé a bezproblémové montáži, vysoké odolnosti vůči zátěži, jednoduché údržbě a hygienickým vlastnostem. Poskytují vynikající ochranu proti poškrábání, skvrnám i vlhkosti. Laminátové podlahy v současnosti nabízí zátěž, design, dekory a provedení v takové kvalitě, že jejich povrch a struktura jsou často k nerozeznání od pravého dřeva.

Laminátové podlahy jsou velmi ekolologickým řešením, které nešetří jen přírodu, ale také vaši peněženku. Díky své odolnosti a trvanlivosti jsou ideální volbou pro řadu našich zákazníků. A proto věříme, že i vy budete s výběrem spokojeni.

Laminátová podlaha belgického výrobce Balterio je na evropském trhu špičkou ve své kategorii. Balterio se chlubí oceněním Nejlepší výrobce laminátových podlah a jeho ručně opracovávané podlahy s nepravidelnou strukturou nerozeznáte od dřevěných podlah. Každá lamela je originálem. Laminátová podlaha Balterio obsahuje 10x méně formaldehydů, než požaduje norma, a je držitelem ekologických certifikátů. Originální podlahové podložky Balterio tlumí hluk a chrání proti vlhkosti. Vyberte si ze škály od úzkých po široké a extra dlouhé lamely ve více než 100 dekorech a barevných odstínech.

I laminátové podlahy mohou být voděodolné. Balterio přináší nové kolekce se speciální povrchovou Hydroshield®, díky které jsou vhodné i do koupelen! Nová technologie digitálního tisku umožňuje dosáhnout dokonalé přesnosti, hloubky tisku a správného kontrastu. Každý suk, každá žilka jsou do detailu vykreslené. Dokonalý vzhled dřevěné podlahy podporuje jedinečná, jemná a elegantní V-drážka na všech čtyřech stranách. Celkový dojem podtrhne originální příslušenství, které nově nabízí i schodové profily.

Přesného a dokonalého spojení jednotlivých lamel dosáhnete inovačními zámkovými systémy FitExpress® a UNICLICK, které zajistí snadnou pokládku. Při renovaci podlahu snadno rozeberete a znovu položíte.

Vyberte si laminátovou podlahu Balterio!

LAMINÁTOVÉ PODLAHY BALTERIO
LAMINÁTOVÁ PODLAHA BELGICKÉHO VÝROBCE BALTERIO JE NA EVROPSKÉM TRHU ŠPIČKOU VE SVÉ KATEGORII.
Balterio se chlubí oceněním Nejlepší výrobce laminátových podlah a je skutečným mistrem v napodobování dřevěné struktury. Díky autentickým povrchovým úpravám s nepravidelnou strukturou podlahy nerozeznáte od dřevěných podlah. Každá lamela je originálem.

Povrchová úprava 3D Wood Effect® zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Další patentovanou technologií je True to nature touch®, díky které je zvýrazněna přírodní kresba dřeva a různé variace hloubky suků. Dokonalost podtrhuje exkluzivní technologie Chromezone®, která svým leskem zvýrazňuje přirozené žilkování dřeva. Díky nové technologii Panoramic design® můžete u některých dekorů spatřit napojení jednotlivých lamel, které vytváří dojem nekonečně dlouhých prken. Nesmíme zapomenout ani na prkna s texturou Saw Cut Raw®, která imituje surové řezy pilou u řezaného dřeva. Některé kolekce jsou navíc díky digitálnímu tisku téměř k nerozeznání od pravých dřevěných podlah. Vysoké tiskové rozlišení umožňuje dosáhnout dokonalé přesnosti, hloubky tisku a správného kontrastu. Každý suk, každá žilka jsou do detailu vykreslené. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Laminátová podlaha Balterio obsahuje 10x méně formaldehydů, než požaduje norma, a je držitelem ekologických certifikátů PEFC, Ecolabel a A+. Podlahové podložky Balterio tlumí hluk a chrání proti vlhkosti. Vyberte si ze škály od úzkých po široké a extra dlouhé lamely ve více než 100 dekorech a barevných odstínech.

 

Katalog zde    Ceník zde

 
Dotazy ohledně produktů  Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..