Laminátové podlahy 

balterio_logo

 

Nabízíme velký výběr laminátových dekorů.

Víme, že nemáte rádi kompromisy. Proto naše kolekce obsahuje perfektní podlahu pro každou místnost,
ve stylu a provedení podle vašeho přání. Všimněte si třeba velkoleposti našeho nového dubového dřeva
Magnitude nebo čistoskvoucího jasu kolekce Tradition Sapphire.

Laminátové podlahy nebo dřevěné podlahy z masivu.

Díky našemu reliéfnímu procesu napodobující povrch dřeva získává laminát skutečný efekt “true-to-nature”. 
Struktura povrchové úpravy se perfektně hodí k pod ní ležícímu dřevěnému dekoru − a zajišťuje tak zvuk a dojem masivních parket.

Kvalita a hodnota.

Vysoce kvalitní materiál a vynikající řemeslná mistrovská práce vám zaručí vysoký stupeň kvality, který nenajdete nikde jinde. Kdo to umí lépe?

Dlouhodobá investice do plovoucí podlahy.

Nová podlaha je samozřejmě dlouhodobá investice, která musí roky vydržet a udržet si svou krásu a kvalitu. V Balteriu tak silně důvěřujeme našim materiálům a nepřekonatelnému zpracování, že bez zaváhání poskytujeme na některé vlastnosti plovoucí podlahy doživotní záruku.

Snadná pokládka podlahy a její údržba.

Díky velice snadné pokládce jsou laminátové podlahy Balterio podlahovou krytinou 21. století. A abychom vám to usnadnili, vymysleli jsme zámkový systém Click-Xpress® a omezili nutnou údržbu na minimum. Laminátové podlahy Balterio na celém světě evokují vyzařované teplo a romantiku prostého potěšení. Díky technologii “True Matching®” našeho příslušenství můžete dát laminátové podlaze Balterio stylový finální vzhled.

 

KOLEKCE BALTERIO: Infinity, Xperience plus, Dolce, Impressio, Grandeur, Magnitude, Tradition Quattro, Tradition Sapphire, Tradition Elegant, Tradition Sculpture, Senator, Pure Stone, Fortissimo, Urban, Quattro Vintage

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


logo_Balterio_a

 

   

 

Laminátové plovoucí podlahy se snadno pokládají, jejich povrch je odolný proti mechanickému poškození a oproti přírodním materiálům mají daleko příznivější cenu. To jsou hlavní důvody, díky nimž je laminát na trhu stále oblíbený. Velmi jednoduše se také udržuje, hodí se proto do místností náročnějších na úklid, jako je chodba, vstupní hala, kuchyně či jídelna. Umožňuje imitaci jakéhokoli povrchu, a to nejen dřeva, ale také keramické dlažby, nebo korku. Na slunečním světle nevybledne a nezmění barvu.

Na rozdíl od masivního dřeva je však laminát hlučnější, na dotyk chladnější a při opotřebení, nebo poškození jej nelze renovovat. 

VÝHODY A NEVÝHODY LAMINÁTU:

+ nízká pořizovací cena
+ jednoduchá údržba
+ může imitovat jakýkoliv povrch
+ vhodný pro instalaci podlahového topení
+ snadno se pokládá a rozebírá
+ odolný proti oděru, prošlápnutí či otiskům nábytku
+ odráží UV záření, takže na slunečním světle nevybledne
+ šetří životní prostředí

- hlučnější, neizoluje zvuk
- chladnější na dotek
- při poškození nelze renovovat
- citlivý na vodu, při zvýšené vlhkosti může měnit tvar a bobtnat

 
 
Dotazy ohledně produktů  Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..