Expona

expona

Expona Domestic je vinylová podlaha, která je díky svým vlastnostem vhodná pro komerční prostory a všechny prostory v bytové výstavbě.

Vinylové podlahy Expona jsou

Trvanlivé: robustní povrch je odolný a podlaha je díky němu trvale krásná. podlahové krytiny eXponA domestic tak lze použít i v místnostech využívaných intenzivně – a při chůzi navíc tyto podlahy působí velmi příjemně a jsou tiché.

Jednoduché: z důvodu nízké montážní výšky (2,0 mm) jsou podlahové krytiny Expona mimořádně vhodné pro renovace i pro pokládku na podlahové topení. Díky polyuretanové úpravě nanesené výrobcem je podlaha, za předpokladu správné údržby, trvale chráněna a velmi snadno se ošetřuje.

Odolné: podlahové krytiny Expona jsou odolné proti vlhkosti a nečistotám. díky svým vlastnostem nenabobtnávají a lze je tedy bez problému položit v koupelně a kuchyni. Nečistoty lze snadno odstranit.

Snadná údržba: čištění podlah je snadné. Doporučujeme pravidelné suché čištění vysavačem nebo smetákem. Odolné nečistoty lze odstranit vlhkým hadrem s pomocí obvyklého neutrálního čistícího prostředku nebo čističe na polyuretanové povrchy.

Opravitelné: vinylová podlaha se opraví lokálně, vymění se dílec za dílec, nemá spojovací prvek. Čas na opravu, cena opravy minimální.

Expona

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..