Expona

expona-logoExpona Domestic je vinylová podlaha, která je díky svým vlastnostem vhodná pro komerční prostory a všechny prostory v bytové výstavbě.

Vinylové podlahy Expona jsou

Trvanlivé: robustní povrch je odolný a podlaha je díky němu trvale krásná. podlahové krytiny eXponA domestic tak lze použít i v místnostech využívaných intenzivně – a při chůzi navíc tyto podlahy působí velmi příjemně a jsou tiché.

Jednoduché: z důvodu nízké montážní výšky (2,0 mm) jsou podlahové krytiny Expona mimořádně vhodné pro renovace i pro pokládku na podlahové topení. Díky polyuretanové úpravě nanesené výrobcem je podlaha, za předpokladu správné údržby, trvale chráněna a velmi snadno se ošetřuje.

Odolné: podlahové krytiny Expona jsou odolné proti vlhkosti a nečistotám. díky svým vlastnostem nenabobtnávají a lze je tedy bez problému položit v koupelně a kuchyni. Nečistoty lze snadno odstranit.

Snadná údržba: čištění podlah je snadné. Doporučujeme pravidelné suché čištění vysavačem nebo smetákem. Odolné nečistoty lze odstranit vlhkým hadrem s pomocí obvyklého neutrálního čistícího prostředku nebo čističe na polyuretanové povrchy.

Opravitelné: vinylová podlaha se opraví lokálně, vymění se dílec za dílec, nemá spojovací prvek. Čas na opravu, cena opravy minimální.

expona-struktura-m

 

Expona - Katalog ke stažení

Expona - Realizace 

 

Dotazy ohledně cen produktů EXPONA Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.