Janser

Firma JANSER dováží na český trh stroje, přístroje a nářadí pro podlaháře a zařízení pro prodejny koberců a podlahových krytin již od roku 1991. Firma nabízí širokou škálu produktů, které se vyznačují hlavně vysokou kvalitou. Pro rozšíření nabídky a větší možnosti výběru pro naše zákazníky nabízí firma JANSER také elektronářadí značek Bosch, Protool a Festool.

V současnosti má firma Janser své dceřiné společnosti ve Francii, Rakousku, Velké Británii, Itálii, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Švýcarsku a v České republice. Přímé zastoupení (výhradního dovozce) má firma v těchto krajinách: Portugalsko, Španělsko, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Norsko, Island, Švédsko, Finsko, Slovensko, Slovinsko, Řecko, Kypr, Turecko, Bosna, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Ukrajina, Rusko, Japonsko, Čína, Izrael, USA, Rumunsko, Spojené arabské emiráty a Kuvajt.

Jasper1   Jasper2   Jasper4      Jasper5

logo_Janser

 

Katalog ke stažení                                                                       

 

Dotazy ohledně produktů Janser Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napišta na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.cz .