Wicanders

Korek je velice příjemná a teplá podlaha. Systém zámkové plovoucí podlahy Corkloc navíc výrazně urychluje pokládku a umožňuje podlahu eventuelně znovu rozebrat. Jednotlivé dílce se do sebe zaklapávají pod úhlem 35°. Po spojení lamel se opatrně doklepnou pomocí doražeče. Tyto podlahy lze instalovat na suché, rovné a pevné podklady jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky či anhydritové potěry. Vyrábějí se ve třech povrchových úpravách, od nichž se odvíjí vlastnost dané podlahy. Každá povrchová úprava si žádá správnou údržbu a včasnou renovaci, aby se zajistila dlouhá životnost korkové podlahy.

Wicanders

Lak X-Treme WRT je založený na keramických sloučeninách, skládá se z drobných keramických částeček, které chrání podlahu proti oděru a poškrábání. Proveďte si test tohoto laku sami - položte na podlahu dvacetikorunu a třete s ní o podlahu. Po chvilce broušení zjistíte, že na podlaze je žlutý prášek z dvacetikoruny a podlaha je nepoškozená. Výrobce dává na plovoucí podlahy s tímto lakem garanci 15 let v domácnostech a 5 let v komerčních prostorech s nízkou zátěží (třída 23-31) na opotřebování povrchu.

Wicanders kategorie

Korkové podlahy přinášejí do Vašeho domova TICHO v podobě útlumu kročejového hluku, POHODLÍ, které oceníte především díky měkkému povrchu korkových podlah a TEPLO, jelikož korek funguje jako přirozený tepelný izolátor, který udržuje optimální teplotu podlahy.
Jsou ideální volbou do dětských pokojů a ložnic. Korkové podlahy jsou antistatické a hypoalergenní, a proto jsou vhodný pro alergiky. V kombinaci s kvalitním lakem jsou podlahy velmi odolné.
Korek se získává loupáním kůry z Dubu korkového v letních měsících. Stromy se nekácí a díky tomu je korek považován za jeden z nejudržitelnějších materiálů. Je to ekologická volba.

Premier Cork Kompozit
Nová kolekce kompozitních podlah PREMIER Cork Kompozit v provedení designu kamene či motivů tradiční portugalské dlažby, přináší udržitelné podlahové řešení s pozoruhodnou negativní uhlíkovou stopou, vodotěsnou vícevrstvou korkovou strukturou.
S pevným kompozitním jádrem pro zesílení rozměrové stability a vynikající odolností proti opotřebení a vysoce odolnou povrchovou úpravou Acryl UV lak je ideální volbou pro jakýkoliv interiér bez omezení.

Acryl UV lak je vysoce elastická pryskyřice, vytvářející přirozený a pružný povrch s vynikající odolností proti opotřebení. Lak je odolný vůči mikro poškrábání, zabraňuje šisování a poskytuje teplý a příjemný pocit na dotek.
Tato povrchová úprava se vyrábí z ekologicky udržitelných materiálů.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..