Wicanders

Korek je velice příjemná a teplá podlaha. Systém zámkové plovoucí podlahy Corkloc navíc výrazně urychluje pokládku a umožňuje podlahu eventuelně znovu rozebrat. Jednotlivé dílce se do sebe zaklapávají pod úhlem 35°. Po spojení lamel se opatrně doklepnou pomocí doražeče. Tyto podlahy lze instalovat na suché, rovné a pevné podklady jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky či anhydritové potěry. Vyrábějí se ve třech povrchových úpravách, od nichž se odvíjí vlastnost dané podlahy. Každá povrchová úprava si žádá správnou údržbu a včasnou renovaci, aby se zajistila dlouhá životnost korkové podlahy.

Wicanders

Lak X-Treme WRT je založený na keramických sloučeninách, skládá se z drobných keramických částeček, které chrání podlahu proti oděru a poškrábání. Proveďte si test tohoto laku sami - položte na podlahu dvacetikorunu a třete s ní o podlahu. Po chvilce broušení zjistíte, že na podlaze je žlutý prášek z dvacetikoruny a podlaha je nepoškozená. Výrobce dává na plovoucí podlahy s tímto lakem garanci 15 let v domácnostech a 5 let v komerčních prostorech s nízkou zátěží (třída 23-31) na opotřebování povrchu.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..