Upozornění na možné posunutí termínů některých dodávek - zobrazit upozornění

Vzhledem k situaci s opožděnými dodávkami některých komponentů od našich dodavatelů, může dojít ve výrobě SAPELI u některých modelů a povrchů dveří k posunutí termínu dodávky našim prodejcům. Za vzniklou situaci se omlouváme a pracujeme na všech vašich zakázkách. Aktuálnější informace získáte u svého prodejce.

AKCE - dveře

Vyšší dveře za nižší cenu
Dopřejte si komfort v podobě vyšších dveří. Nyní u nás zakoupíte všechny modely ve výšce 210 cm s 50% slevou na příplatek za vyšší dveře!

Na jaký sortiment se akce vztahuje?
Na kategorie BARVA, DÝHA, CPL, HPL a START

Za všechny modely z těchto kategorií máte ve výšce 210 cm 50% slevu na příplatek za vyšší dveře!

Akce platí na komplet dveře + zárubeň (dřevěné, hliníkové, kovové)

Nedržte se při zemi

Dopřejte si komfort v podobě vyšších dveří, dejte domovu „vzdušnost". Dveře o výšce 210 cm již dávno nejsou výjimkou, jde o trend, s nímž se stále častěji setkáváme v domácnostech. Tyto dveře jsou dominantou interiéru, opticky ho zvětšují a dodávají mu luxusní vzhled.

 

Chcete ještě vyšší dveře?
Pokud by vám nestačila výška 210 cm, můžeme vám nabídnout dveře až do výšky 272 cm, případně lze dveře zkombinovat s širokou paletou nadsvětlíků. Tato kombinace navodí dojem, že dveře jsou vysoké až do stropu.

Nepravidelné tvary
Naše výroba je kompletně zakázková. Dle Vašich požadavků dokážeme vyrobit nejen dveře s nadstandardními rozměry, ale i téměř jakéhokoliv tvaru. Vyžaduje to však detailní zaměření a přípravu individuální dokumentace.

Akce platná do 31.10.2023