Čištění a údržba podlah

WOCA

WOCA — údržba dřevěných podlah

Společnost Woca vyvíjí, vyrábí a prodává ucelenou řadu VOC-Free prostředků (bez těkavých organických látek) pro základní péči a údržbu dřevěných podlah a dřevěných povrchů. Woca dodává výrobkové řady pro domácí i profesionální průmyslové využití.

systém péče o dřevo

Oleje, mořidla, louhy a čističe

Pro předúpravu dřeva se vyrábějí Pre-Colour — mořidlo pro barevnou předúpravu dřeva v interiéru a louhy pro čistění a bělení měkkého dřeva a světlého tvrdého dřeva.
Pro základní úpravu dřeva slouží oleje, laky a mýdlo. Kolekce pro základní čištění a údržbu zahrnuje mýdla a čističe, refreshe a intenzivní čističe.
K dalším prostředkům patří: oleje k základní úpravě dřeva v interiéru a čističe pro péči a údržbu v interiéru. Dále oleje k základní úpravě dřeva v exteriéru a čističe pro péči a údržbu v exteriéru.

Dotazy ohledně produktů Vám rádi zodpovíme na telefonech 603 540 061, 734 754 047 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V kategorii čištění a údržba podlah jsou tyto kategorie:

logo_Bona_a

logo_Loba_a

Správná údržba podlahovin může prodloužit jejich životnost o řadu let. Dobře se starat o podlahu přitom nemusí být dřina. Už nemusíte ždímat hadr v kýbli, klečet na kolenou, dokonce ani ohýbat. záda. S moderními čističi je práce velmi jednoduchá a také efektivní.